Кошик
1097 відгуків
promo_banner
Мазь, таблетки, крем ,гель. Все лучшее только для Вас! Скидки, акции.
+380 (50) 777-05-24

5 тренажерів, яких слід уникати в тренажерному залі

Мучаемый людина, коли йому потрібно проявити себе, є якістю його життя і його часу, і часто вдаються до підняття тягарів. Ходити в спортзал - це більше, ніж вибір способу життя, тому що більшість людей сприймають це неправильно.
Сучасні середні школи мають багато прекрасного спортивного обладнання, але правда в тому, що вільні ваги більш універсальні, ніж ці машини. Чому? Тому що з парою гантелей ви можете працювати з біцепсом, трицепсом, грудьми, плечима, ногами, спиною і, таким чином, ви можете бачити майже все тіло. Звичайно, новачкам легко користуватися машинами, тому що тут дуже багато допомоги в координації і тут є підтримка, але вони не повністю безпечні. Якщо ви збираєтеся використовувати машини для тренувань, так що це керівництво для вас, уникайте цих чотирьох тренажерів для всіх!

Сидить ролик

5 тренажерів, яких слід уникати в тренажерному залі: уникати

Ви будете використовувати ці тренажери для тренування чотириглавих м'язів передньої частини стегна і навіть підколінних сухожиль, які знаходяться на задній частині стегна. Тренери зазвичай погоджуються з тим, що це створює рух, який не призначені для ваших ніг, а також може створювати навантаження на зв'язки разом з сухожиллями, оточуючими болти коліна.

Сидить груди летить

5 тренажерів, яких слід уникати в тренажерному залі: бути

Це хороший і відомий вправа для грудей і плечей. Але ви повинні бути обережні з цим, тому що це може поставити плече в нестабільне становище і може створити занадто велике напруження для плечового ременя і сполучної тканини.

Найкраща альтернатива - прості віджимання.

Сидять тазостегнові суглоби

5 тренажерів, яких слід уникати в тренажерному залі: бути

Це тренажери, призначені для тренування ваших зовнішніх і внутрішніх стегон, і правда в тому, що, оскільки ви сидите, ці вправи є вправою, яке не має особливого функціонального застосування. При використанні цих машин з дуже великою вагою, або якщо це зроблено в поганій формі, ви можете надіти хребет. Ці машини просто неправильні, і кращим вправою може бути довжина сторони.

Можливі пупкові машини

5 тренажерів, яких слід уникати в тренажерному залі: машини

Це не добре, шлункові засоби не допоможуть вам у будь-якому випадку. Ці машини можуть допомогти з вашим зовнішнім животом, але ви не відчуєте м'язового тонусу можете зіграти роль у тому, щоб зробити ваш живіт менш плоским. Забудьте про це вигляді сучасного обійми і вирушайте на дошку.

Жим від плечей

5 тренажерів, яких слід уникати в тренажерному залі: машини

Плечові преси, які вимагають від вас сидіти і займатися спортом, можуть бути дуже шкідливими для вашого тіла. Вони мають обмежену амплітуду рухів і можуть призвести до серйозних травм, оскільки це залишає ваші м'язи в скрутному становищі. Найкращий варіант - використовувати вільні ваги або медичний кулька в свою користь, що також може збільшити ваше серцебиття, що збільшить ваш кредит.
Нарешті, ви завжди повинні пам'ятати, що ви повинні робити кардіо-вправи перед початком будь-яких вправ, а також робити достатні розтяжки.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner