Кошик
1109 відгуків
promo_banner
Мазь, таблетки, крем ,гель. Все лучшее только для Вас! Скидки, акции.
+380 (50) 777-05-24

Як працює гормональний контрацептив?

Гормональні контрацептиви порушують нормальну репродуктивну функцію жінок, тобто вивільнення яєчників яєчників і запліднення сперматозоїдів у чоловіків, отриманих під час статевого акту, і наступні випадки вагітності. Таблетки, які змінюють нормальні гормональні функції організму, щоб запобігти вагітності, включають синтетичний естроген і прогестин, гормони, які пригнічують природний гормональний процес, щоб запобігти вагітності.

 

Після запліднення яйцеклітина жінки прикріплюється до матки, щоб годувати матір і виростати в дитини. Гормональні контрацептиви впливають на гормони, які відповідають за вивільнення яєчникових яйцеклітин, а також готують організм до його прийняття. Гормони у протизаплідних засобах працюють трьома способами, щоб запобігти вагітності. Насправді це три рівні, на яких естроген і прогестин можуть впливати на нормальний процес розмноження.

Як запобігти вагітності за допомогою гормональних контрацептивів

  • Випуск яєчникових яєць припиняється в результаті контрацепції .
  • Слиз шийки матки, звана шийка матки, потовщена. Це робить більш легким прохід сперматозоїдів в матку, щоб закріпити яйцеклітину більш складно.
  • Слизова оболонка матки занадто тонка для імплантації заплідненої яйцеклітини.

Жінки можуть приймати оральні контрацептиви, що містять тільки прогестин або як прогестин, так і естроген. Це може бути необхідно для годуючих матерів або інших осіб, що мають проблеми з естрогеном. Істотна міра обережності, яку необхідно дотримуватися при прийомі таблеток, що містять тільки прогестин, полягає в тому, що їх необхідно приймати одночасно протягом дня. Якщо вам трапиться пропустити таблетку, і вона вразить вас через 3 години, ситуація стане невизначеною, щоб запобігти вагітності. Захисні методи, такі як презервативи, можуть знадобитися в найближчі 2 дні.

Жінки також мають можливість використовувати таблетки тривалої дії сьогодні. Вони зменшують кількість менструальних періодів з 13 років до 4 років. Але вони повинні бути прийняті для більш довгих циклів. У жінок менструація тільки один раз в сезон.

Аварійні репеленти можуть також використовуватися жінками. Це необхідно в таких обставинах, коли ви займалися незахищеним сексом і хочете переконатися, що ви не вагітні. Такий гормональний контрацептив, також званий вранці після таблетки, має той же ефект; запобігати викид яєць або не допускати його прикріплення до матки. Не слід використовувати екстрену таблетку, тому що вона має багато шкідливих побічних ефектів.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner