Кошик
1110 відгуків
promo_banner
Мазь, таблетки, крем ,гель. Все лучшее только для Вас! Скидки, акции.
+380 (50) 777-05-24

Як працює пересадка волосся

Трансплантація волосся була розроблена, щоб бути вдосконаленою амбулаторної процедурою, яка будується з самого кореня, натуральних волосся тільки після сеансу.

Лисий чоловік

На відміну від поширеної думки, що волосся пересідають з одного місця на інше, саме волосяні фолікули пересідають.

 

Як працює операція з пересадки волосся?

Початкова процедура

Типова процедура пересадки волосся вимагає, щоб пацієнт закінчив і пройшов детальну консультацію. Лікар також може отримати деякі затверджені вами документи та поінформувати вас про процесі пересадки волосся. Також буде проведено аналіз крові на наявність ознак коагуляції, функції печінки, нормального стану нирок і ВІЛ.

Препарати для пересадки волосся

Лікар підстригає волосся з тієї частини тіла донора, з якої вони будуть видалені. Це називається оригінальний сайт. Волосся повинні бути переміщені і пересаджені під час операції.

Екстракція донорських волосся

Метою цього кроку є збір донорських фолікулів з іншої області, в основному з задньої частини голови. На звороті волосяні фолікули є генетично стійкими, що має тривалий вплив на трансплантат. Потім волосся треба відкинути тому, щоб закрити область, з якої були видалені донорські фолікули.

Підготуйте шкіру голови до пересадки

Видаліть вилучення донорських фолікулів, огляньте тканина під мікроскопом, щоб проаналізувати та підготувати. Команда хірургів зазвичай працює, щоб підготувати волосяні фолікули, в той час як місцева анестезія застосована до області пересадки. Область не повинна бути виголена заздалегідь.

Імплантація донорських волосся

Процес щеплення вимагає перенесення волосяних фолікулів, а не волосків з однієї частини тіла на інші. Ризик неправильної трансплантації волосся дуже низький, тому що фолікули взяті з вашої шкіри, і структура ДНК буде відповідати. Ці недавно посаджені фолікули ростуть майже 2-3 тижні, перш ніж старі волосся випадає, щоб породити нові. Ці фолікули несприйнятливі до процесу облисіння і мають постійні і тривалі результати. Життєздатність пересадженого фолікула підтримується припливом крові до шкіри голови.

Післяопераційний догляд

Вам може знадобитися консультація після операції, щоб перевірити наявність будь-яких ознак побічних ефектів. Ці побічні ефекти зустрічаються рідко, але можуть виникати у вигляді висипки або червоних шишок. Буде проведена звичайна перевірка, щоб виключити ймовірність відхилення волосяного фолікула. Пересадка волосяних фолікулів гарантує, що ви звернулися в клініку, яка може виконати пересадку фолікулярного блоку (FUT) і відновлення фолікулярного блоку (FUE). Здійснення пересадки волосся вимагає лікаря з науковими навичками і естетичним розумінням. Якщо це добре, перукар не зможе визначити пересадку волосся.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner