Кошик
1110 відгуків
promo_banner
Мазь, таблетки, крем ,гель. Все лучшее только для Вас! Скидки, акции.
+380 (50) 777-05-24

5 порад для діабетиків, які будуть слідувати цьому муссону

Сезон дощів викликає інфекції, які торкаються майже всіх. Коли погода змінюється, ризик пацієнтів, що страждають діабетом, збільшується. В останні десятиліття від діабету страждає велика кількість людей, особливо тих, хто веде до нездорового способу життя. В Індії найбільша кількість хворих на діабет; Близько 5% населення Індії страждають від діабету.

5 порад для діабетиків, які будуть слідувати цьому муссону: діабетики

Протягом цього сезону діабетики повинні приділяти більше уваги своєму здоров'ю, щоб уникнути грибків і бактерій. Дозвольте нам розповісти вам, що ви повинні взяти до уваги, якщо у вас діабет, і поради, щоб залишатися здоровими в цьому сезоні:

Ризик зараження

Навіть здорова людина схильний до ризику інфекцій під час мусону; Тому діабетикам слід бути більш обережними протягом цього сезону. Пацієнтам, які страждають на діабет, слід уникати вживання їжі від вуличних торговців - щоб уникнути харчових отруєнь та інших хвороб харчового походження, таких як холера і діарея. Краще вживати добре приготовану домашню їжу. Уникайте вживання продуктів, приготованих за 6-8 годин до їжі.

Пийте більше рідини

Тепла і волога погода під час мусону може призвести до зневоднення незалежно від рівня вашої активності. Пиття великої кількості рідини допомагає замінити рідину, яку ви втрачаєте при потовиділенні. Для людей, які страждають діабетом, ви повинні споживати більше рідини, такої як овочевий сік, кокосова вода, імбир і т. Д. Пийте гарячі рідини, якщо погода стає трохи холодніше після дощу, щоб зміцнити імунітет. Крім того, ви повинні пити багато води.

Ризик розвитку очних захворювань

Пацієнти з діабетом схильні до більшого ризику розвитку очних захворювань, так як підвищений рівень цукру в крові може призвести до діабетичної ретинопатії. Ризик розвитку таких інфекцій високий, як і у цей сезон. Тому уникайте купання під дощем і носіть сонцезахисні окуляри, коли виходите на вулицю. Сушіть одяг тільки на сонці, щоб в ній не залишилося бактерій, які можуть на вас вплинути.

Тримайте ноги сухими

5 порад для діабетиків, які будуть слідувати цьому муссону: Поради

Люди, які страждають діабетом, повинні піклуватися про своїх ногах. Ноги часто промокають в сезон дощів, тому, куди б ви не пішли, тримайте додатковий наряд, щоб висушити ноги, якщо це станеться. Діабетикам необхідно мити ноги після дощу. Обов'язково повністю очистіть і висушіть взуття, щоб уникнути зростання бактерій або грибкових інфекцій. Ви також можете використовувати тальк, щоб зберегти ноги сухими.

Читайте також: 6 порад із догляду за ногами при діабеті

Плануйте час годування

Пацієнт з діабетом повинен завжди є вчасно, щоб контролювати рівень інсуліну, особливо у цю непевну погоду. Тримайте свій рівень цукру в крові під контролем протягом усього дня і прийміть всі необхідні запобіжні заходи щодо вашої дієти, щоб уникнути подальших ускладнень.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner