Кошик
1110 відгуків
promo_banner
Мазь, таблетки, крем ,гель. Все лучшее только для Вас! Скидки, акции.
+380 (50) 777-05-24

Переваги йоги для хворих астмою

Відомо, що йога-терапія виліковує астму, а не просто справляється з нею. Зокрема, зменшується алергічна реакція в легенях.

Переваги йоги для хворих на астму: пацієнти

Деякі переваги йоги для хворих на астму:

  • Ви можете контролювати своє дихання набагато краще, тому що дихання дуже швидке - одна з основних проблем астматичного пацієнта. Навіть якщо ви дихаєте швидко, кисень не поглинається вашим тілом. Практика повільного дихання не тільки поліпшить ваше дихання, але і дозволить вам краще контролювати його. Ви не дихайте швидко, навіть якщо ви не вдихаєте повітря.
  • Хворі астмою, як правило, занадто довго затримують дихання, намагаючись отримати більше кисню з вдихуваного ними повітря. Це може погіршити стан, оскільки це чинить більший тиск на ваші внутрішні органи. Ви можете відволіктися від мембрани, щоб звикнути до більш глибоким і розслабленим вдохам.
  • Тяжкість нападів астми, якщо і коли це відбудеться, може бути значно знижена, якщо ви практикуєте йогу. Хоча ніколи не слід припускатися помилки, ігноруючи ліки від астми, йога може допомогти заспокоїти і розслабити ваше тіло і запобігти потужний вплив тригерів астми. Крім того, якщо у вас напад астми, повільне дихальна вправа допоможе вам краще впоратися з ускладненням, викликаним складністю дихальних шляхів.
  • Функціональним перевагою йоги є контроль над вашими нервовими відображеннями. Це допоможе вам зменшити надмірний рух парасимпатичних нервів.
  • Переваги йоги і її асани можуть бути різними. Вони не тільки допомагають заспокоїти напружені м'язи грудної клітки, щоб вам було легше дихати, не випускаючи при цьому енергетичні блоки. перекинути асани також видалити слиз з легких.
  • Медитація допомагає вам заспокоїтися і доповнити ваш розум і тіло.
  • Пранаяма також несе багато користі. Пранаяма дає більш глибокі переваги, ніж простий мимовільний результат тренування легенів.
  • Астма змушує пацієнтів тримати надто багато повітря в легенях і дихати швидко. Обидва ці ускладнення мають надмірний тиск на серце і легені. Щоб контролювати це, ви повинні практикувати бхрастику пранаяму, яка глибоко дихає, але при цьому ви повинні робити 12 або менше вдихів в хвилину. Включаючи ці дихальні вправи у своє повсякденне життя, ви напевно зменшите навантаження на серце і легені.
Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner