Кошик
1110 відгуків
promo_banner
Мазь, таблетки, крем ,гель. Все лучшее только для Вас! Скидки, акции.
+380 (50) 777-05-24

Поради для мандрівників діабетичних

Немає необхідності розглядати діабет як інвалідність, і ви можете насолоджуватися подорожжю навіть після визнання обмежень, пов'язаних з будь-яким захворюванням. Все, що необхідно для мандрівників, які страждають на діабет, може бути пояснено сертифікованим лікарем або після проходження необхідних обстежень і аналізів, або після слухання звичайного консультанта по діабету. Тим не менше, існують деякі загальні рекомендації, яких зазвичай достатньо для більшості пацієнтів з діабетом.

Плануйте заздалегідь

Самий основний принцип, який повинен дотримуватися будь-мандрівником, що страждають на діабет, - це планувати заздалегідь. Якщо людина може підготуватися перед поїздкою і продумати, що може бути необхідно на кожному етапі поїздки, то це безумовно не повинно бути проблемою. Важливо зазначити, в якому виді діяльності ви можете брати участь, він включає велику фізичну активність, стрес або зусилля, яку їжу ви будете їсти та інші подібні проблеми.

Носити медичний пристрій

Самая важная мера предосторожности и совет, который может быть предложен, это носить подходящий медицинский набор, который состоит из всего, что вам нужно в связи с диабетом. Для начала, самый важный совет, который нужно иметь в виду, это то, что инсулин должен быть с вами всегда. Крайне важно носить с собой инсулин с собой, в сумке или в ручной клади, а не в самолете при путешествии на самолете, так как важно защитить его от прямых солнечных лучей или замерзания.

Контроль температуры и погоды

Також важливо зазначити температуру в регіоні, в якому ви подорожуєте, так як це призводить до кількох важливих змін, які необхідно виконати для забезпечення безпеки. Якщо ви подорожуєте в більш теплий або тропічний регіон, важливо носити застуду, захищає інсулін. Також важливо стежити за рівнем цукру в крові, так як тепло впливає на швидкість всмоктування (по відношенню до інсуліну). В більш холодному кліматі інсулін зазвичай всмоктується повільніше. Тому, в залежності від пункту призначення, не слід уникати необхідних коригувань і додаткових заходів обережності.

Перекусить

Важно регулярно питаться и убедиться, что у вас есть закуски или еда любого рода, если вы не уверены в месте, которое посещаете. Сидя в самолете, желательно кушать так часто, как это необходимо. Важность хорошей диеты не может быть подчеркнута достаточно, наиболее важной с точки зрения диабетического пациента является содержание углеводов в каждом приеме пищи. Если возникает какое-либо событие, такое как болезнь или недуг, не стесняйтесь обращаться к врачу или в больницу, важно постоянно контролировать уровень сахара в крови при такой проблеме. Якщо врахувати ці рекомендації, подорож, безсумнівно, має бути приємним.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner