Кошик
1123 відгуків
promo_banner
Мазь, таблетки, крем ,гель. Все лучшее только для Вас! Скидки, акции.
+380 (50) 777-05-24

Порада для першої вагітності

Догляд під час першої вагітності

Не перестарайтеся з великою кількістю інформації

Вивчіть причину бути здоровим під час вагітності, але це все. Існує безліч інформації про ознаки та симптоми, до яких слід ставитися серйозно і звертатися до лікаря. Хоча важливо бути максимально обережним, обов'язково стати параноїком. Адже на цей раз це знаменита жінка і вам це повинно сподобатися.

Багато відпочивати

У перший раз мама може бути не в змозі оцінити правильний сенс цієї ради. Зазвичай вони думають, що більшу частину життя вони відпочивають після народження дитини. Ніщо не може бути далі від істини! Відпочивайте все, що можете під час вагітності, тому що після цього життя може змінитися вгору і вниз. Крім того, вашому організму необхідний відпочинок, тому що він зазнає радикальних змін. Відпочинок забезпечить оптимальне здоров'я для вас і вашого малюка.

Перший рада по вагітності

Пренатальна йога

Ви можете приєднатися до пренатальным занять йогою або почитати книги про поїздах йоги, які допоможуть вам почувати себе більш комфортно. У першого є перевага зустрічі з новими мамами під час читання книг з йоги та виконання домашніх вправ, які можуть звільнити вас від можливих зусиль вийти на вулицю. Практика йоги дає вам великі переваги в управлінні стресом, а контроль над диханням краще підготує вас до роботи.

Нудота і ранкова нудота

У перший раз мамі може бути важко впоратися з цим просто тому, що вони, можливо, ще не відчули цього. При приготуванні гострих страв часто їжте часто, але невеликими порціями, уникаючи місць з різким запахом, таких як ваша кухня, практикуйте техніки глибокого дихання, такі як ламазы, і їжте тільки ті продукти, які не погіршують вашу нудоту.

Дотримання порад, викладених вище, повинно допомогти вам впоратися з вагітністю в першу чергу без особливих проблем.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner