Кошик
1110 відгуків
promo_banner
Мазь, таблетки, крем ,гель. Все лучшее только для Вас! Скидки, акции.
+380 (50) 777-05-24

Baby Naming Tips

Добре, скільки разів ми задавалися питанням, як певне ім'я було «ідеальним» для нас, і що наше нинішнє ім'я нічого не говорить про нас як про особистість? Точно!

 

дитячі назви

Виберіть ідеальне ім'я для вашої дитини

Ось як це виглядає, коли справа доходить до іменування вашої дитини, насправді це може бути складніше! Ви хочете, щоб у вашій дитині було «ідеальним», і назвали свою дитину першим у списку, адже він буде тривати все життя. Можливо, вам знадобляться пропозиції від друзів і родичів, поки ви і ваш партнер переглядаєте різні книги, щоб вибрати правильне ім'я. Ми дамо вам кілька практичних порад, які допоможуть вам вибрати імена своїх дітей:

  • Виберіть ім'я, яке звучить добре для ваших вух. У кожного свій імені звук; Деякі імена мелодійні, а деякі різкі та жорсткі. Ім'я вашої дитини буде називатися вами багато разів протягом вашого життя, вибираючи ім'я, яке не втратить своєї спеціальності або яке вас не розрадить від понаднормової роботи. Це повинно бути приємно чути як для батьків, так і для дитини.
  • Виберіть ім'я, яке легко вимовити. Деякі імена легко викотити з мови, у той час як деякі потребують «важкої акробатики», щоб вимовляти їх!
  • Виберіть ім'я, яке сумісне з прізвищем. Більш коротке ім'я добре працює з більш довгою прізвищем і навпаки. Переконайтеся, що ім'я і прізвище не римуються, тому що це вбиває ядро імені. Останній алфавіт з першим ім'ям не повинен співпадати з першою літерою прізвища (Shivani Indhuja). Імена, які структуровані таким чином, мають тенденцію «працювати разом» і не ясні.
  • Виберіть ім'я, яке підходить вашій дитині, коли він стане дорослим. Назва може бути висміяним протягом багатьох років та дорослого життя. Люди схильні асоціювати картинки з іменами; «звучить по-дитячому» ім'я не можна сприймати всерйоз або бути забавним.
  • Пам'ятайте, що унікальні імена гарні, тому що вони мають виключне якість і повинні виділятися. Але деякі унікальні імена можуть бути занадто складними, щоб люди могли зрозуміти їх або вимовити, що може означати, що ваша дитина буде пояснювати своє ім'я всіх, кого зустрічає. Такого обговорення імені уникав би ваша дитина.
  • Виберіть ім'я зі значенням. Зберігання випадкових імен без пропозицій може бути поганою ідеєю, тому що люди зазвичай запитують дітей, що означає їх ім'я, і ваша дитина може злитися. Ім'я повинно мати значення для дитини, щоб ідентифікувати себе і пишатися ним.
  • «Настройка» ім'я вашої дитини шляхом поєднання імені батьків у різних умовах - тенденція, яка спостерігається сьогодні. Переконайтеся, що воно звучить добре і не здається «гібридним» або вводить в оману ім'ям, тому що ваша дитина може припинити виправляти написання і висловлювання людей.
  • Виберіть ім'я, яке не буде дратувати або знущатися, тому що діти можуть зробити імена коротше або римувати з чимось неприємним, щоб висміяти вашої дитини.
  • Якщо у вас є близнюки або кратні, переконайтеся, що різні імена і доповнюють один одного. Не називайте своїх близнюків або кілька осіб на такі теми, як назви кольорів, імена зірок і так далі.
  • Виберіть ім'я з позитивними асоціаціями і хорошою вібрацією. Викликайте це вголос багато разів, щоб побачити, звучить чи це правильно.

Вибір імені для вашої дитини може бути досить заплутаним, тим більше що кожному з батьків подобається мати спеціальне і унікальне ім'я. Ви можете проявити творчий підхід до імен, але не забудьте спочатку спробувати своє ім'я, щоб дізнатися, як воно виглядає. Також попросіть ваших близьких друзів і сім'ю, чий смак відповідає вашому дати вам відгук про іменах, які ви вибрали.

Знайти ім'я хлопчика і ім'я дівчинки необов'язково з зазначенням їх значення і походження .

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner